اخباراخبار داخلی

افزایش 10 درصدی قیمت خودرو از سوی اتحادیه خودرو! + جدول قیمت خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو از افزایش 10 درصدی قیمت خودرو در سال 99 خبر داد.

سعید موتمنی در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران با اشاره به فعالیت نمایشگاه های خودرو  در پاسخ به پرسشی در زمینه افزایش قمیت خودرو در سال 99 گفت: نمایندگی های خودروسازان  قبل از نمایشگاه های خودرو فعالیت خود را از روز 23 فروردین آغاز کردند و هم زمان با آغاز فعالیت نیز برخی از نمایندگی ها قیمت خودرو های ویرایشی خود را 10 درصد افزایش دادند که این قیمت به عنوان قیمت پایه لحاظ شده و هم اکنون نیز در بازار در حال اعمال است.

خودروهای ویرایشی به خودروهایی گفته می شود که فرد یا افرادی قبلا در طرح های فروش شرکت کرده و  در زمان تحویل امتیاز خودرو را با حضور در نمایندگی به شخص دیگری واگذار می کند.

رئیس اتحادیه خودرو با بیان اینکه برخی از خودروها با مدل 99 به مشتریان فروخته شده است خاطر نشان کرد: نمایندگی ها امکان عرضه خودروهای خود با مدل 99 را به صورت ویرایشی داشته اند اما با توجه به تعطیلی مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری  هنوز خودرو را تحویل نداده اند و این معامله ها فقط در روی کاغذ انجام گرفته است.

موتمنی خاطر نشان کرد: نمایندگی ها فروش خودروهای ویرایشی را فقط برای کسانی می توانند انجام دهند که در 18 ماهه گذشته هیچگونه ثبت نامی برای خرید خودرو در شرکت های خودرو ساز نداشته باشند.

نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران به شرح زیر است:

قیمت خودروقیمت خودرو-2قیمت خودرو-3

منبع: عصر ایران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر
+ +