رونمایی🔥 ویژه 🔥

بررسی کامل کیا کادنزا 2020


کیا در سال 2019 فیس لیفت 2020 مدل کادنزا را رونمایی کرد. به تازگی فروش این مدل آغاز شده. . این نسخه جدید K7 Premier نامگذاری شده و به عنوان کادنزای ۲۰۲۰ راهی بازارهای جهانی شده است.

کیا برای حضور در نمایشگاه بین المللی شیکاگو، همراه با یک تغییرات اساسی در داخل و خارج از کابین، نسخه جدید کیا کادنزا را معرفی کرده است.

خودروی سدان کادنزا در سال گذشته عملکرد مطلوبی از خود به نمایش نگذاشت و تنها توانست فروش 1630 دستگاهی در ایالات متحده آمریکا تجربه کند، در حالی که میزان فروش این خودرو در سال 2018 به تعداد 4507 دستگاه رسیده بود. حال کیا با اعمال تغییرات اساسی بر روی این خودرو، امیدوار است که بتواند بار دیگر قهر بازار را از بین برده و مشتریان بیشتری را جذب خودروی سدان سایز متوسط خود کند.

2020-kia-k7-facelift
Kia Cadenza 2020

کیا برای چهارمین سال است که نسل فعلی کیا کادنزا را به مشتریان خود عرضه می کند و باتوجه به کاهش فروش این برند در سال 2019 میلادی، وقت آن رسید تا شرکت خودروسازی کیا یک بروزرسانی اساسی برای خودروی سدان خود ارائه دهد.

در نمای روبروی این خودرو، شاهد چینش جدید در اجزای تشکیل دهنده هستیم. جلو پنجره این خودرو و چراغهای آن با یکدیگر ترکیب شده و نمای جدید به خودرو مذکور بخشیده اند. در نمای عقب نیز کادنزا ۲۰۲۰ از رویه معمول این روزها یعنی چراغ های سرتاسری پیروی کرده و سپر باز طراحی شده است.

2020-kia-k7-facelift
کیا کادنزا 2020


در ادامه تغییرات این خودرو کیا کابین فیس لیفت جدید کادنزا را نیز به روز رسانی کرده است. داشبورد خودرو به کلی دگرگون شده، خروجی های سیستم تهویه مطبوع تغییر شکل داده، فرمان و دسته دنده به روز رسانی شده و یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی مخصوص سیستم اینفوتیمنت نیز به خودرو مذکور اضافه شده است. کیا مدعی است کیفیت مواد به کار رفته در کابین کادنزا ارتقا پیدا کرده و به منظور افزایش آرامش کابین این نسخه، از عایق های صوتی بهتری در کف کابین استفاده شده است.

2020-kia-k7-facelift
Kia Cadenza 2020

سیستم هداپ دیسپلی، سیستم کنترل صوتی هوشمند و پکیج کمکی DriveWise که شامل سیستم های کنترل نقاط کور، حفظ خودرو در بین خطوط، کروز کنترل هوشمند مبتنی بر مسیریاب، سیستم جلوگیری برخورد از پشت و سیستم جلوگیری از برخورد حین پارک را شامل می شود از جمله تجهیزات این خودرو اند.

در خصوص قوای محرکه کادنزا ۲۰۲۰ نیز باید عنوان کرد اکنون در لیست پیشرانه این خودرو یک موتور ۲.۵ لیتری GDi اسمارت استریم جدید به همراه یک گیربکس هشت سرعته خودکار به چشم میخورد. گیربکس مذکور در تمامی تریم ها به صورت استاندارد حضور خواهد داشت. به علاوه نمونه های ۶ سیلندر ۳ لیتری، ۲.۴ لیتری هیبریدی و ۲.۲ لیتری دیزل نیز در لیست پیشرانه های خودرو مذکور حاضر اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر
+ +